Від теорії до практики

27 березня викладачі спецдисциплін Андрій Логінов і Володимир Макаєв для студентів 41ВПР та 11МБП груп провели заняття на базі ТОВ «Лінен оф Десна».

Директор підприємства Сергій Гайдук ознайомив майбутніх механіків та агрономів із процесом виробництва брикетів для опалення, що виготовляються з костри льону-довгунця, та переробки трести льону-довгунця, що здійснюється за двома технологіями – отримання довгого та короткого волокна. Також Сергій Федорович показав, як відбувається пресування вже готового волокна, та продемонстрував місця зберігання сировини, що надходить із поля.

Так студенти закріпили теоретичні знання з дисциплін «Механіко-технологічні властивості сільськогосподарських матеріалів» і «Зберігання продукції рослинництва.