Знай свої права та поважай права інших

Психолог інституту Ірина Марченко зі студентами 21 КІ групи провела заняття-тренінг на тему: «Я знаю свої права».

Насамперед учасники розділилися на команди. Після цього вони виконували різноманітні завдання, що стосуються прав та обов’язків людини. Серед іншого молоді люди розгадували кросворд «Захист здоров'я в Україні», розглядали ситуації, де присутнє порушення прав дитини на належне харчування. Крім цього, вони ознайомилися з листами-скаргами дітей з різних країн і шукали відповідні статті в «Конвенції ООН про права дитини».

Наприкінці тренінгу учасники зробили висновок, що важливо не лише знати та відстоювати свої права, але й дотримуватись обов’язків, а також у жодному випадку не завдавати шкоди та порушувати права інших людей.