Перемога – за нами

27 березня завершилися Всеукраїнські спортивні ігри з настільного тенісу серед студентів аграрних закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації, що проходили на базі ГАТІ СНАУ.

Протягом дня учасники боролися за титул переможця. За результатами усіх зустрічей в особистому заліку серед юнаків «золото» та «срібло» змагань вибороли спортсмени Глухівського коледжу Сумського НАУ, третім став студент Технологічно-економічного коледжу Білоцерківського НАУ. Серед дівчат перше місце посіла представниця команди господарів, друге – ТЕК БНАУ, третє – Вознесенський коледж Миколаївського НАУ.

Під час урочистого закриття директор інституту Анатолій Литвиненко та методист ДУ «Науково-методичний центр «Агроосвіта»» Олександр Мироненко привітали переможців і призерів, нагородили грамотами, медалями та кубками.

На завершення Олександр Матюхін виконав гімн спорту.