Перші результати

26 березня на базі Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ розпочалися Всеукраїнські спортивні ігри з настільного тенісу серед студентів аграрних закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації.

Головний трофей виборюють команди з різних куточків нашої держави: Кропивницький коледж механізації сільського господарства; коледж переробної та харчової промисловості Харківського НТУ; Білгород-Дністровський коледж природокористування, будівництва та комп’ютерних технологій; Слов’янський коледж Луганського НАУ; Мелітопольський коледж Таврійського ДАУ; Технологічно-економічний коледж Білоцерківського НАУ; Вознесенський коледж Миколаївського НАУ; Житомирський агротехнічний коледж; Рівненський коледж НУБіП України; Старобільський коледж Луганського НАУ; Ніжинський агротехнічний коледж НУБіП України; Путивльський коледж Сумського НАУ та Глухівський коледж Сумського НАУ.

За результатами командних змагань кращою стала команда господарів ігрового майданчику – Глухівського коледжу СНАУ, друге місце посів Житомирський агротехнічний коледж, третім став Технологічно-економічний коледж Білоцерківського НАУ.