Творімо добрі справи разом!

У ГАТІ СНАУ пройшов благодійний ярмарок «Коли береш – наповнюєш руку, коли даєш – наповнюєш серце», що відбувся в рамках святкування 120-річчя від дня заснування навчального закладу.

Студенти відділення економіки та інформаційних технологій продавали власну випічку: млинці, кекси, торти, запіканки тощо. Співробітники та студенти інституту охоче купували смаколики – творили добру справу разом.

Під час ярмарки зібрали 2859 грн. Найбільше грошей виручила11КІ група (куратор Юрій Сухойваненко) – 807 грн. Друге місце розділили 11М (куратор Оксана Кубан) – 275 грн, а також 31Ф і 31Бух групи (куратор Світлана Голайбо) – 460 грн. Третіми стали студенти 21Ф і 21Бух групи (куратор Ірина Кліндух). Місця визначалися наступним чином: зібрані кошти, ділили на кількість студентів у групі. Учасникам благодійного ярмарку вручили похвальні листи.

Отриману суму передали на лікування випускника нашого вишу Максима Басовця. У червні у Максима діагностували онкологію – класичну лімфому Ходжкіна. Деталі на Facebook.