Потужний інструмент роботи вишу

У конференц-залі ГАТІ СНАУ відбулася зустріч директора зі студентським активом.

Голова Центру молодіжної політики Альона Лукандій відзвітувала про виконану роботу кожного департаменту за останні три місяці. Зокрема, розповіла про організацію та проведення культурно-масових заходів, участь у міських конкурсах, соціальний захист студентів, волонтерську діяльність, перевірку санітарного стану кімнат тощо. Крім цього, Альона поінформувала щодо діяльності департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення, який, серед іншого, займається веденням сторінки вишу в соцмережі Інстаграм. До речі, вона з кожним днем набуває все більшої популярності в осіб віком від 12 до 24 років. Також на зустрічі мова йшла про пошук грантів і міжнародних зв’язків.

Директор інституту Анатолій Литвиненко закликав молодь бути активними, постійно підвищувати свій рівень, задіювати до виховної роботи якомога більше студентів. Анатолій Васильович поцікавився, що членам ЦМП із проведених заходів сподобалося найбільше. Після низки обговорень присутні вирішили ще раз провести день або ж навіть тиждень студентського самоврядування.