Підвищили кваліфікацію

20 березня представники ГАТІ СНАУ взяли участь у презентації Програми «Fit for Partnership with Germany» для представників малого й середнього бізнесу Глухівщини та навчальних закладів.

Захід відбувся у рамках спільного українсько-німецького проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України». Презентацію відвідали викладачі відділення економіки та інформаційних технологій Оксана Дзекелева, Людмила Коренівська й Олена Суровицька разом зі студентами Юлією Самохою, Марією Поцелуєвою, Олександром Базуріним, Ольгою Базуріною, Богданом Матюхою, Ігорем Скорогодським, Павлом Черненком, Владом Срібранцем і Владою Савченко.

Експерти ознайомили присутніх з нинішнім станом німецької економіки й українсько-німецьких відносин, а також умовами долучення до Програми підвищення кваліфікації управлінських кадрів. До того ж випускники Програми поділилися враженнями від участі в цьому проекті, розповіли про сучасний становище ведення власного бізнесу та плани на майбутнє.

Педагоги стверджують, що отримана інформація була актуальною та пізнавальною не лише для студентів, а й викладачів.