Наші можуть

Студентки ГАТІ СНАУ Марина й Аліна Аббасові гідно представили навчальний заклад у конкурсі «Розум-фест», присвяченому 350-річчю з дня започаткування гетьманської резиденції в Батурині.

Ідея взяти участь у заході належала керівнику гуртка з різьби по дереву Євгенію Кулику, який і займався підготовкою дівчат.

Нагородження відбулося 18 березня в день народження гетьмана України Кирила Розумовського на базі Національного заповідника «Гетьманська столиця». Загалом було 57 талановитих дітей із Сумської та Чернігівської областей.

У підсумку в номінації «Слово» Марина з есе «Поговори з нащадками, гетьмане…» виборола перше місце. Аліна ж у номінації «Пластичне мистецтво» з твором «Без гетьмана військо гине» отримала диплом за участь. Також учасники «Розум-фесту» отримали пам’ятні подарунки.

Роботи дітей вражали майстерністю виконання та глибиною свого задуму. Вразили й презентації робіт, в яких юні таланти продемонстрували свою освіченість і громадянську свідомість,
– повідомляється на сторінці заповідника у Фейсбук.