Перемога на рівні України

Студент 41Б групи Микита Грондовський виборов призові місця на Кубку України з Козацького двобою серед дорослих і чемпіонаті України серед школярів, що відбулися в легкоатлетичному манежі СумДУ.

Вихованець ВПК «Мужність», чемпіон світу з військово-спортивних багатоборств Микита Грондовський у розділі борня-2 посів першу сходинку, у розділі борня-3 здобув срібну медаль, у розділі борня-1 став третім. Варто зазначити, що «борня» – поєдинок із легким контактом (оцінюються удари тільки з легким контактом, а використання елементів підвищеної складності підвищують оцінку технічних дій).

За даними офіційної сторінки ВПК «Мужність» у Фейсбук, на змагання з‘їхались учасники різного віку з усієї України – майже 550 спортсменів. У підсумку вихованці клубу завоювали 35 нагород різного ґатунку.