Дев’ять переможців

Студенти Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ стали призерами ІІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» із біології.

Диплом І ступеня отримала Ольга Володько(11М), відповідно вона виборола І місце. Дипломами ІІ ступеня нагороджено Катерину Пономарьову (11М) і Людмилу Лічуєву (11КІ). Диплом ІІІ ступеня здобули Денис Артеменко (11КІ), Олександр Мосійчук (11КІ), Станіслав Ігнатенко (11КІ), Анастасія Лещик (11М), Юлія Полякова (11Ф) та Денис Кльопов (11АГ). Викладачу біології Ларисі Володько надали свідоцтво про підготовку дев’яти переможців.

Методист інституту Олександр Гладушка побажав студентам не зупинятися на досягнутому та радувати навчальний заклад новими здобутками.