Високі результати в інтернет-олімпіаді

Студенти ГАТІ СНАУ посіли призові місця в ІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» з англійської мови.

Бажання взяти участь у конкурсі, повторити та закріпити знання, отримані у процесі навчання, виявили Андрій Павлюк (11АІ), Денис Борисенко (21КІ), Богдан Глуханич (21КІ), Марія Мироновська (21БО), Єлизавета Галун (21БО), Аліна Силіна (21Ф), Анастасія Ричка (21Ф), Катерина Кривець (21Ф) та Ірина Щастна (21АГ).

У підсумку призерами стали Аліна Силіна (викладач – Наталія Гончарова), Денис Борисенко та Богдан Глуханич (викладач – Ганна Рябцева). Ці студенти були кращими й в інститутській олімпіаді з англійської мови. Викладачам Ганні Рябцевій і Наталії Гончаровій надали свідоцтва про підготовку учнів до олімпіади.

Дякуємо студентам за високі результати. Бажаємо не зупинятися на досягнутому.