Розвивали навички ефективної комунікації

Щоб підвищити навички ефективного спілкування, практичний психолог інституту Ірина Марченко в 21Ф і 21БО групах провела заняття.

Дуже важливу роль у нашому житті, особливо для досягнення успіхів у будь-якій справі, відіграє вміння спілкуватися з іншими людьми, – стверджує Ірина Владиславівна. – Образи, ворожнеча, сварки, конфлікти – це наслідки неправильної комунікації.

Під час тренінгу молоді люди ділилися інформацією не тільки словесно, а й за допомогою міміки та жестів. Також вони обговорювали правила та способи ефективного спілкування, що грають неабияку роль у житті кожної людини.

Насамкінець студенти дійшли висновку, що у процесі комунікації важливо не тільки вміти говорити та слухати, але й чути співрозмовника.