Мандрували світом

У рамках тижня природничо-математичних дисциплін викладач географії Світлана Бондаренко зі студентами 21М групи провела заняття в ігровій формі.

Перед початком гри «Подорож країнами світу» студенти розділилися на команди «Гармонія», «Дослідники» й «Анаконди». На першому етапі учасники розгадували кросворди. Швидше за всіх із цим завданням упоралася «Гармонія». Другий етап – бліц-опитування, під час якого найбільше правильних відповідей дали «Дослідники». Третій етап, мабуть, був найскладніший і найцікавіший – складання пазлів, за якими відгадували місто та країну, в якій воно розташоване.

Усі команди старалися та з зацікавленістю виконували поставлені завдання. У підсумку перемогу здобула «Гармонія» на чолі з капітаном Яною Коржовою. Після завершення заняття студенти запропонували частіше проводити їх в ігровій формі.