Знайомство з високою кухнею країн світу

Студенти 11Е, 11КІ та 11ПЕ груп на чолі з викладачем Альоною Панасенко провели дослідну роботу та захистили власні STEAM-проекти на тему: «Haute Cuisine From All Over». Захід відбувся в рамках тижня англійської мови.

У процесі заняття студенти спілкувалися виключно англійською мовою. Практикували свої пошукові навички в комплексі зі знанням іноземної та дотриманням правил захисту робіт.

Така робота неодмінно допоможе першокурсникам подолати психологічний бар'єр під час участі у наукових конференціях, захисту дипломних робіт та, звичайно ж, протягом професійної діяльності, – стверджує Альона Вікторівна.

Варто зазначити, що STEAM-проект розпочався в січні та складався з 3-х етапів: 1 – вибір досліджуваної країни, її характеристика, традиційна їжа; 2 – пошук інформації, 3 – захист.