Дивовижний світ англійської

Викладач Ірина Негреба провела заняття-квест на тему: «Amazing world of English».

Студенти 21КІ групи поділилися на команди «Danger» і «Dream». Рухаючись за маршрутним листом, молоді люди виконували різноманітні завдання: вимовляли найкращі жіночі риси, відгадували загадки, працювали з прислів’ями, застосовували граматичні конструкції, писали вітання жінкам. Насамкінець хлопці власноруч виготовили святкові листівки з найкращими побажаннями англійською мовою та вручили їх працівникам інституту. І викладач, і студенти отримали задоволення від такого нестандартного заняття.

Як зазначила Ірина Негреба, квест не лише дає можливість застосовувати знання на практиці в нестандартних ситуаціях, навчає мислити логічно, розвиваючи інтерактивні здібності, а й об’єднує студентів.