Майбутнім фахівцям – у нагоді

6 березня викладачі спецдисциплін відділення економіки та інформаційних технологій Тетяна Лук’яненко й Ірина Кліндух зі студентами 31БО та 31Ф груп провели відкрите бінарне заняття з дисциплін «Фінансовий облік» і «Податкова система».

У формі ділової гри молоді люди розбирали тему: «Облік розрахунків за податками на додану вартість. Податкове зобов’язання та податковий кредит». Під час неї студентів поділили на три команди – умовні підприємства. У процесі роботи майбутні фахівці працювали над складанням податкових накладних і декларацій, визначали суму ПДВ, що підлягає сплаті до бюджету, та суму бюджетного відшкодування. Крім цього, вони складали кореспонденцію рахунків по здійснених операціях.

Заняття відвідали заступник директора з навчальної роботи Наталія Горох, а також представники Школи педагогічної майстерності: Лариса Володько, Ольга Фурса й Оксана Казакова.