Напередодні свята – тільки про жінок

5 березня студенти 11ФБП, 21БО та 21Ф груп разом із викладачами Тетяною Лук’яненко й Іриною Кліндух провели відкриту кураторську годину на тему: «Історія жіноцтва».

Захід присвятили не тільки Міжнародному дню прав жінок і миру, а й 120-річчю заснування Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ.

Під час кураторської години присутні занурилися в історію виникнення свята 8 Березня, ознайомилися з легендами про появу жінки, спробували розібратися з особливостями жіночої та чоловічої логіки, а також жартували. Студентка 11ФБП групи Ольга Базуріна представила цікаву презентацію на тему: «Як святкують жіночий день у різних країнах світу». Наприкінці заходу студентка 21Ф групи Вікторія Татаренко привітала присутніх піснею, під час виконання якої представники сильної половини людства подарували присутнім жінкам квіти.