Знайомство з Англією

У рамках тижня англійської мови викладач Наталія Сивоконь провела для студентів 31АІ групи інтелектуальну гру «Англійські свята».

Молоді люди розділилися на команди «Воїни» та «Друзі». Розгадували кросворди та загадки, розігрували діалоги, завдяки чому поглибили знання про свята, які відзначають не тільки в усій Європі, а й суто в Англії. Зокрема, говорили про особливості святкування Нового року, Великодня, Різдва, Дня святого Валентина тощо. Також під час заняття студенти більше дізналися про англійські національні страви та спосіб їх приготування. Насамкінець юні знавці переглянули документальний фільм «Window on Britain».

У підсумку перемогла дружба. Завідувач відділення механізації та агропромислових технологій Вячеслав Чалий вручив грамоти найактивнішим учасникам заходу: Сергію Козлову, Василю Жовніру, Артуру Бабенку та Євгену Кримову.