«У вінок слави Кобзареві»

Під такою назвою в електронній читальній залі ГАТІ СНАУ бібліограф Світлана Грудина для студентів 12АІ групи провела інформаційну годину, присвячену річниці від дня народження українського поета та художника Тараса Шевченка.

Під час заходу мова йшла про дитинство Тараса Григоровича, кріпацьку долю, його становлення як художника та поета, внесок у розвиток побутового жанру та вражаючу мистецьку спадщину. Крім цього, звучала поезія Кобзаря та вірші, написані про нього. Також студенти переглянули мультимедійну презентацію, зокрема, про найвідоміші пам’ятники Тараса Шевченка в усьому світі.

Протягом інформаційної години діяла тематична виставка, що містила ілюстративні матеріали, періодичні та книжкові видання.