Музеї – живі артерії історії

Студенти 12АІ групи разом із викладачем Світланою Назаренко відвідали Глухівський міський краєзнавчий музей.

Зберігач фондів музею Олена Онопрієнко розповіла про різноманіття експонатів і складність їх зберігання. До того ж продемонструвала унікальні писемні та речові музейні предмети й експонати. Зокрема, паперовий раритет – диплом 1897 року випускниць Глухівської жіночої гімназії та нумізматичну срібну нагороду років Громадянської війни. Також пані Олена ознайомила з правильним документальним оформленням музейної спадщини.

Студенти з цікавістю переглянули виставки ікон, рушників і хусток.

Крім цього, екскурсовод Юрій Голуб занурив присутніх у кругообіг історичних подій, починаючи з давніх часів і завершуючи сьогоденням.

«Приємно знати: хоча для музейної справи зараз часи не з легких, фонди не просто зберігаються, а й поповнюються новими експонатами», – підсумовує Світлана Назаренко.