Кубок наш

27.02.2019 Переглядів: 549

26 лютого у малій спортивній залі Глухівського агротехнічного інституту Імені С.А. Ковпака СНАУ відбулися змагання з волейболу серед юнаків на Кубок директора інституту.

Під час урочистого відкриття заступник директора з виховної роботи Денис Овсянко та головний суддя змагань, викладач фізичного виховання інституту Віктор Гололобов привітали учасників турніру. Виконуючи запальний сучасний танок, хореографічний колектив нашого вишу зарядив гравців позитивними емоціями.

Юні спортсмени показали гарну фізичну підготовку та командну гру. У підсумку кубок вибороли гравці ГАТІ СНАУ, другими стали вихованці ДЮСШ (Глухівський район), а третє місце посіла збірна школярів міста. Кращими гравцями визнали Василя Василенка (ГАТІ), Андрія Балика (ДЮСШ) та Данила Євдокименка (школярі міста).

Переможцям і призерам вручили грамоти та солодощі.