Екскурсія до міського музею

Студенти 21АІ групи на чолі з куратором Олександром Бірюком відвідали Глухівський краєзнавчий музей.

Під час екскурсії студенти ознайомились із сучасними музейними експозиціями, зокрема, розділами «Природа краю», «Глухів середньовічний», «Глухів гетьманський», «Глухів у ХІХ-ХХ століттях». Екскурсовод розповів молодим людям про діяльність гетьманів Д. Многогрішного, І. Скоропадського, П. Полуботка, Д. Апостола, К. Розумовського, меценатів Терещенків, Неплюєвих, братів Нарбутів, глухівській період О. Довженка, а також духовних святинь Глухівщини.

Подібні заходи сприяють пробудженню інтересу студентів до історичного минулого рідного народу, його героїчної боротьби за волю, свободу та незалежність, захопленню високою духовністю, гуманістичними цінностями та глибоким патріотизмом наших предків, – стверджує Олександр Андрійович