«Я обираю вперше»

Під такою назвою викладач ГАТІ СНАУ Сергій Антонов для студентів четвертого курсу провів інформаційну годину. Захід відбувся в рамках тижня суспільних дисциплін.

Олександр Базурін, Богдан Матюха, Ольга Базуріна, Наталія Єременко й Аліна Чернишова ознайомили присутніх із поняттям і структурою виборів, особливостями виборчої системи та порядком голосування. Також вони розповіли молодим людям про наявні виборчі системи та причини абсентеїзму (ухилення від участі у виборах). Юні лектори не забували й про роботу з аудиторією: обговорювали критерії, за якими планують обирати кандидата.

Насамкінець Сергій Ігорович закликав студентів обов’язково йти на виборчі дільниці, а не віддавати право вибору власного майбутнього комусь іншому.