Волейбол по-чоловічому

Спортсмени ГАТІ СНАУ посіли друге місце у змаганнях із волейболу серед юнаків у залік спартакіади міста.

Боротьба за призові місця тривала з 13 по 21 лютого. У великій спортивній залі ГАТІ СНАУ панував справжній чоловічий волейбол з гострими моментами та яскравими емоціями.

У підсумку перемогу виборола команда Глухівського національного педагогічного університету імені О. Довженка, «срібло» здобули волейболісти Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ, «бронза» дісталася гравцям Професійно-педагогічного коледжу ГНПУ. Також у змаганнях брали участь вище професійне училище та медичне училище.

Переможці та призери отримали грамоти й солодощі від міського відділу молоді та спорту.