Знайомство з видатними земляками

Із нагоди 215-ї річниці від дня народження нашого земляка Миколи Маркевича студенти 11АГ групи разом із куратором Світланою Бондаренко взяли участь у просвітницькому заході «Рід Маркевичів. Персоналії», який відбувся в Національному заповіднику «Глухів».

Науковий співробітник установи Неля Пінчук розповіла присутнім цікаві факти з життя та наукової діяльності М.А. Маркевича.

Серед іншого під час заходу студенти дізналися, що Микола Андрійович Маркевич (1804-1860) уродженець с. Дунаєць Глухівського повіту. Один із яскравих представників української еліти минулого, відомий історик, етнограф, архівіст і фольклорист.

Під час заходу панувала доброзичлива атмосфера зацікавленості минулим рідного краю.