Боролися з професійним вигоранням

19 лютого психолог ГАТІ СНАУ Ірина Марченко взяла участь у засіданні обласного методичного об'єднання практичних психологів закладів вищої освіти на тему: «Профілактика професійного вигорання спеціаліста психологічної служби».

Захід відбувся на базі Сумського коледжу харчової промисловості Національного університету харчових технологій.

Спочатку завідуюча психологічною службою навчально-методичного центу психологічної служби Ірина Марухина ознайомила з основними симптомами, що вказують на професійне вигорання спеціаліста психологічної служби та закцентувала увагу на основних способах боротьби з ними.

У практичній частині засідання методист Анна Растроста показала, як працівникам психологічної служби за допомогою виконання вправ можна боротися зі стресом та емоційним перевантаженням.

Ірина Владиславівна стверджує, що отримана інформація дуже корисна та може бути використана для подальшої роботи.