Чекаємо на продовження

19 лютого студенти 22Е групи на чолі з куратором Ганною Рябцевою відвідали виставку «З історії стрілецької зброю», створену Національним заповідником «Глухів».

Експозиція знаходиться у пам’ятці історії, архітектури та містобудування «Київська брама Глухівських міських укріплень». До виставки увійшли зразки зброї, починаючи з давніх-давен до ХХ століття.

Серед іншого екскурсовод Олександр Мірошниченко закцентував увагу на інформаційних стендах: «Вооруженіе и снаряженіе», «Боєприпаси стрілецького озброєння», «Легендарне стрілецьке озброєння» та інші. Також науковий співробітник заповідника зазначив, що виставка й далі буде поповнюватися експонатами.

Побачене настільки захопило студентів, що вони після відвідування Київської брами ще довго ділилися враженнями.