Революція Гідності: сторінки героїзму

Під такою назвою в читальній залі бібліотеки інституту відбулася виховна година для студентів 11БО, 11Ф, 11Е та 21М груп.

Заняття присвятили політичним і суспільним змінам в Україні, які відбувалися протягом 2013-2014 років і були спрямовані на підтримку європейського вектора зовнішньої політики держави.

Ведуча заходу, бібліотекар Ніна Шакотько запропонувала студентам згадати основні події тих днів. Для присутніх звучали вірші пам’яті Небесної Сотні, один з яких написаний Тетяною Бондарчук – дружиною загиблого на Майдані. Також учасники виховної години переглянули відео-сюжети «Революція Гідності» та «Ще не вмерла Україна», відео-презентацію «Небесна Сотня воїнів Майдану». Наприкінці заходу студенти вшанували загиблих героїв хвилиною мовчання.

Ніна Іванівна сподівається, що проведений захід допоможе студентам усвідомити цінність людського життя, виховати почуття особистої відповідальності за долю держави.