Наші спортсмени завоювали медалі

Студенти ГАТІ СНАУ здобули перемоги у відкритому чемпіонаті Сумської області з військово-спортивних багатоборств (бойове двоборство), присвяченому пам’яті воїна-афганця, засновника клубу «Мужність» Віктора Максименка.

Вихованки тренера ВПК «Мужність» Кирила Ященка, студентки 21АГ групи Каріна Мірошніченко (вікова категорія 16-17 років, розділ Б-2 (дозований контакт) та Ірина Щастна (в. к. 17-19 р., розділ Б-1 (дозований контакт) вибороли «золото» змагань.

Студенти інституту Денис Амельченко (22АІ) та Назар Колосов (11АІ), які тренуються під керівництвом Тараса Горобця (СК «Ринг+Татами»), також завоювали медалі серед юнаків 16-17 років, розділ Б-3 (повний контакт): Денис – золоту, а Назар – срібну.

Крім цього, Артем Медвідь (41Б) був арбітром, Микита Грондовський (41Б) – боковим суддею, а Юлія Самоха (31Ф) – секретарем. До слова, всі троє є суддями з військово-спортивного багатоборства: Артем – першої категорії, Микита та Юлія – другої.

Варто зауважити, що Артем Медвідь як тренер-інструктор підготував до змагань 12 дітей, з яких восьмеро посіли І місце, двоє отримали срібні медалі й один – «бронзу».

Вид «бойове двоборство» складається зі всестильового бою та стрільби з пневматичної гвинтівки.