Завершився волейбольний турнір

12 лютого на базі ГАТІ СНАУ відбулися фінальні зустрічі з волейболу серед дівчат у залік спартакіади міста 2019 року.

За результатами всіх турів «золото» змагань отримала команда Професійно-педагогічного коледжу ГНПУ, другими стали гравці Глухівського національного педагогічного університету імені О. Довженка, третє місце посіли спортсмени Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ. Переможці та призери отримали грамоти та солодощі від міського відділу молоді та спорту.

Заступник директора з виховної роботи Денис Овсянко подарував студенткам випускних груп Ірині Кулініч, Анастасії Жарик, Анні Фесенко, Тетяні Ардинцевій і Діані Чевжик сувеніри на згадку про рідний навчальний заклад.

З 13 лютого у великій спортивній залі інституту розпочинаються змагання з волейболу серед юнаків.