Працюємо на результат

У конференц-залі інституту відбулася настановча нарада представників адміністрації зі студентським активом.

Передусім директор Анатолій Литвиненко привітав Альону Волкову з обранням на посаду голови студентського самоврядування. При цьому Анатолій Васильович зазначив, що основне завдання активу — реалізовувати себе, робити життя студентства цікавим і змістовним, вивчати та моніторити його проблеми й потреби, формувати навколо себе активних людей та підвищувати рівень молодіжної політики в інституті.

Альона Волкова розповіла, що з цього року у структурі студентського самоврядування буде працювати шість департаментів, і представила їх керівників:

• департамент із навчальної та наукової роботи — Руслан Калінович;

• департамент із організації дозвілля та студентських справ — Олександр Мирошниченко;

• департамент соціального захисту студентів і волонтерської діяльності — Юлія Верченко;

• департамент інформаційно-аналітичного забезпечення — Марія Поцелуєва;

• департамент зовнішньої політики — Наталія Грибко;

• фінансовий відділ — Ольга Зайнуліна.

Обов'язки заступників голови самоврядування були покладені на Артема Чабана й Наталію Грибко.

У свою чергу керівники департаментів розповіли про найближчі плани. Зокрема, мова йшла про створення в інституті кінозалу, покращення соціального захисту студентів, створення інформаційних груп у соцмережах, поглиблення співпраці зі СНАУ тощо.

Про перші підсумки роботи домовилися відзвітувати через місяць.