Запобігти згубній звичці

Викладач Ніна Дуленко зі студентами 11Б групи провела кураторську відкриту годину на тему: «Тютюнопаління – хвороба молодого покоління».

Педагог зазначила, що тютюнопаління в наш час – одна з найсерйозніших медико-соціальних проблем. Складність її вирішення полягає в існуванні різних думок громадян щодо паління. Міжнародний досвід довів високу ефективність профілактичної боротьби з епідемією тютюнопаління, проте в Україні й досі чимало людей бездумно тягнуться за цигаркою.

Також під час заняття студенти на конкретних прикладах розглянули згубний вплив нікотину на організм людини.

На заході були присутні заступник директора з виховної роботи Денис Овсянко й інженер навчальної лабораторії Юлія Бабич.