ГАТІ віддав голоси

Співробітники Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ взяли участь у виборах ректора Сумського національного аграрного університету.

Вибори проводилися в актовій залі вишу шляхом таємного голосування. За дотриманням правил слідкували представники Організаційного комітету на виборах: проректор із науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Жмайлов і директор ГАТІ СНАУ Анатолій Литвиненко. Єдиний кандидат на посаду ректора – діючий керівник університету Володимир Ладика.

Підсумовуючи результати голосування, виборча комісія виявила, що 152 (99,3%) особи підтримали кандидатуру Володимира Івановича. Усього до списку було внесено 153 співробітники та студенти, на голосування з’явилося 153 виборці.

Голосування проходило в кожному з підрозділів СНАУ, на семи виборчих дільницях.