Патріотичний спорт: визнання досягнень

Студентів Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ нагороджено почесними грамотами голови Сумської облдержадміністрації.

Ірина Щастна (21АГ), Микита Грондовський (41Б) та Артем Медвідь (41Б), які займаються у військово-патріотичному клубі «Мужність», під час міжнародних, всеукраїнських та обласних змагань із військового багатоборства завжди показували високі результати, за що й отримали відзнаки.

Як повідомляється на офіційній сторінці клубу «Мужність» у Фейсбуці, голова Сумської ОДА Микола Клочко зазначив, що військово-спортивні багатоборства – це спорт сильних і мужніх, витривалих і сміливих людей, які мають незламну волю до перемоги. Також він наголосив, що це стає особливо важливим зараз, коли на сході нашої незалежної країни відбуваються бойові дії, учасники яких, наші воїни, є для нас прикладом мужності, орієнтиром невичерпних людських можливостей для багатьох поколінь українців.

Фото: ВПК «Мужність».