Разом до безпеки в Інтернеті

Із нагоди Дня Безпечного Інтернету 2019 студенти ГАТІ СНАУ взяли участь в онлайн-уроці на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisco в Україні.

Під час уроку мова йшла про кібер-атаки, інтернет-шахрайство та вразливість людей, які хакери використовують для власної вигоди. Крім цього, студенти отримали можливість перевірити свої здібності до кар’єри аналітика з кібер-безпеки.

Напередодні викладачі інституту також стали учасниками вебінару, у процесі якого їх ознайомили з цифровими інструментами та можливостями Google для інформаційної безпеки, правилами захисту дітей від сексуальних ризиків тощо.

Педагоги та студенти покращили навички цифрової грамотності, розвивали критичне мислення.

Захід організували Програма Мережних Академій Cisco, Кіберполіція України та компанія ERC за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Нагадаємо, щорічно День Безпечного Інтернету відзначають у другий день другого тижня другого місяця. У цей день люди об’єднуються, щоб підвищити освіченість із питань безпеки «онлайн».