Яке воно життя у гуртожитку?

У ГАТІ СНАУ відбулися загальні збори студентів, які проживають у гуртожитках.

Під час заходу мова йшла про дотримання правил внутрішнього розпорядку, економію електроенергії, збереження майна, вимоги до використання електроприладів у гуртожитку тощо.

Заступник директора з виховної роботи Денис Овсянко ознайомив присутніх із планами виховних заходів на найближчий час, запросив молодих людей до співпраці та спільного вирішення нагальних питань. Денис Олександрович закцентував увагу на дбайливому поводженні з меблями, систематичній перевірці стану кімнат представниками адміністрації та покращенні соціально-побутових умов.

Також голови рад гуртожитків підбили підсумки роботи в минулому семестрі.

Голова Центру молодіжної політики Альона Лукандій закликала не стояти осторонь, а брати активну участь в загальноінститутських заходах і пропонувати «цікавинки».

Наприкінці зборів заступник директора з виробничої роботи Михайло Кліндух відповів на запитання студентів.