Готуємося до 120-річчя

У читальній залі бібліотеки Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ відбулося засідання старост академічних груп.

Насамперед новопризначений заступник директора з виховної роботи Денис Овсянко запросив старост до співпраці та пообіцяв всебічну підтримку їхніх ініціатив.

Потім голова Центру молодіжної політики Альона Лукандій запропонувала приєднатися до участі у заходах, запланованих у виші з нагоди відзначення 120-річчя, та попросила почати з підготовки відеопривітання від кожної групи.

Також під час засідання відбулося анкетування лідерів груп, щоб зробити моніторинг системи виховної освіти в навчальному закладі та внести можливі зміни. До того ж актив обрав десятьох студентів для участі в засіданнях педагогічної ради.