Обговорили актуальні питання

У читальній залі бібліотеки ГАТІ СНАУ відбулися збори кураторів академічних груп.

Спочатку заступник директора з виховної роботи Денис Овсянко ознайомив присутніх з орієнтовним переліком тем для проведення кураторських годин і необхідними документами для отримання соціальних стипендій. Крім цього, він закцентував увагу кураторів на плані проведення виховних заходів, пов’язаних із відзначенням 120-річчя інституту, та запропонував із цієї нагоди створити відеопривітання від кожної групи.

Наприкінці зборів Денис Олександрович зауважив, що у виховному відділі та «студкомі» ведеться збір коштів на лікування чемпіона міста з легкої атлетики, футболіста, студента 41М групи Михайла Мітяєва. За даними столичних лікарів у спортсмена частковий розрив передньої хрестоподібної зв’язки, поздовжньої косої, розрив заднього рогу латерального (зовнішнього) меніска.