Вкотре підтвердив звання «народний»

Упродовж 36 років народний музей командира Сумського партизанського з’єднання С.А. Ковпака підтверджує свій статус у системі музейних інституцій України, й цей рік – не виняток.

Кожні три роки колегія Управління культури Сумської облдержадміністрації перевіряє музеї області на відповідність. Народному музею С.А. Ковпака, що діє при нашому навчальному закладі з 1971 року, звання «народний» було присвоєно у 1982 році. З того часу цей статус закріпився за ним.

Протягом існування музею його відвідали гості не лише з різних куточків України, а й усього світу. Значну роль «хранитель пам’яті» виконує і в національно-патріотичному вихованні молоді, зокрема проводяться екскурсії для студентів і школярів, що приїжджають із прилеглих до Глухова сіл і районів.

Минулоріч завідуюча музеєм Надія Зайцева зустріла в стінах музею близько двох тисяч поціновувачів історії.

У 2019 році на відвідувачів також чекають цікаві екскурсійні програми й унікальні експозиції.