«Творча майстерня» працює без перерви

Студенти відвідують гурток із різьби по дереву навіть на канікулах.

Євгеній Кулик, керівник гуртка, жартома називає його творчою майстернею, бо, крім програми, кожен із дітей може займатися ще й тим, що йому до душі. Єдине, що залишається беззаперечним – працюють обов’язково з деревом.

Микита Грондовський, наприклад, використав зимові канікули, щоб відреставрувати гітару. Марина Аббасова допомагає йому з художнім розписом інструменту. Її сестра Аліна закінчила різьбити рамку для ікони й допомогла Марині з випалюванням кухонної дощечки.

І це тільки ті, кого ми застали в майстерні в один день. Цього разу в кадр не потрапив Руслан Калінович, який не на жарт захопився виготовленням меблів для власної оселі, а також Микола Полятикін і Василь Корецький, які точили сільнички.

Долучитися до роботи в «Творчій майстерні» студенти можуть у будь-який проміжок навчального року. Народному майстру є чого навчити – аби було бажання пізнавати світ «дерев’яного» мистецтва.