ГАТІ СНАУ – гостинний до спортсменів

На базі Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ відбулися змагання з футзалу серед школярів.

Перший етап Всеукраїнських змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга України» привела до великої спортивної зали навчального закладу команди Полошківського та Баницького НВК, Есманської та Шалигинської ЗОШ.

Юнаків, які вирішили боротися за право представляти Глухівський район під час наступного (обласного) етапу змагань, від імені адміністрації ГАТІ СНАУ привітав завідувач навчально-методичною лабораторією Андріан Куліш. Він побажав футболістам перемог не тільки в спорті, а й у житті, де успіх, передусім, залежить від правильних рішень, у тому числі й під час вибору професії. На згадку про перебування в стінах Глухівського агротехінституту хлопці отримали сувеніри.

Після серії яскравих матчів перемогу здобула команда Полошківського НВК. Друге місце «вибили» представники Есманської ЗОШ. Третіми стали спортсмени Баницького НВК. Закрили турнірну таблицю футболісти Шалигинської ЗОШ.