Канікули – канікулами, а ремонт – за розкладом

Поки студенти відпочивають, виробнича частина працює на повну, адже в рамках україно-німецького проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» в ГАТІ СНАУ оновлюються аудиторії та лабораторії.

Зокрема здійснюється ремонт лабораторії ремонту машин та обладнання. Нині вже замінили та підключили опалення, вирівняли стіни, оновили електромережу, почали робити на стелі каркас під пластик. Також планується нове освітлення та підлога.

До інституту вже надійшла частина сучасного устаткування: пристрої для перевірки електрообладнання та паливної системи тракторів й автомобілів, стенди для балансування коліс, пересувна мийка «Кьорхер», комплекти ключів, зарядний пристрій тощо.