Підготовчі курси – перепустка до студентського життя

У Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ завершилася перша хвиля підготовчих курсів.

24 школярі міста та району успішно пройшли підготовку до вступних випробувань, поглибивши знання з української мови, математики й інформатики. До того ж отримали додаткові бали для вступу до нашого навчального закладу.

Слухачі вже адаптувалися до нової методики викладання. Також ознайомилися з матеріально-технічною базою інституту: навчальними аудиторіями, обладнаними сучасною комп’ютерною та мультимедійною технікою, лабораторіями, народним музеєм С.А. Ковпака тощо.

Насамкінець школярам вручили сертифікати випускників підготовчих курсів як перепустку до студентського життя.

Сподіваємося, що отримані знання допоможуть майбутнім абітурієнтами бути гідними студентами ГАТІ.