Кубок директора інституту: настільний теніс

За головний трофей змагань приїхали боротися 30 спортсменів із Глухова, Кролевця, Шостки, Путивля, Дружби та Ямполя.

Честь ГАТІ СНАУ відстоювали студенти Ігор Гаврильчук, Руслан Мурченко, Олександр Шевченко й Андрій Суярко.

Спочатку методист інституту Олександр Гладушка, головний суддя Віктор Гололобов і головний секретар змагань Алла Матвійчук привітали учасників і побажали їм успіху в подальшій боротьбі. Для підбадьорення гравців студентка 11М групи Аліна Малафієнко виконала пісню.

У підсумку серед чоловіків Кубок здобув Валерій Приходько (Шостка), «срібло» змагань дісталося Андрію Киреєву (с. Мазівка, Путивльський р-н), «бронза» – Денису Багнюку (Кролевець). Серед жінок перемогла Юлія Палажченко (Глухів), друге місце посіла Альона Дядюх (Кролевець), третє – Марина Забіла (Шостка).

Наприкінці турніру всі учасники отримали вимпели. Переможцям і призерам вручили медалі, грамоти та грошові винагороди. Кращі спортсмени стали власниками Кубку директора.