Першокурсник має талант

У Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака Сумського НАУ відбувся фестиваль талантів «Дебют першокурсника», який щорічно проводиться в День Святого Миколая Чудотворця.

Вітаю зі святом, яке відкриває низку інших новорічних свят, – звернувся до присутніх методист Олександр Гладушка. – Нехай Святий Миколай прийде в кожну родину й допоможе здійснити всі бажання та мрії. Першокурсникам нехай же принесе відмінні оцінки та допоможе успішно скласти першу сесію.

Підготуватися молодим даруванням допомагали більш досвідчені старшокурсники, які вже не перший рік розважають глядацьку аудиторію в стінах актової зали інституту.

Під час концертної програми зі сцени лунали пісні не лише сольних вокалістів, а й «хорів» механіків й електриків під акомпанемент гітари. Крім цього, звучала авторська поезія. Танцювальні колективи представляли сучасні хореографічні номери, зокрема, будівельники показували, як хлопці зазвичай танцюють на дискотеках. Родзинкою заходу став малюнок світлом від майбутніх фінансистів.

Учасники концерту вкотре довели – першокурсники мають таланти.