Свято наближається

У читальній залі бібліотеки Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака Сумського НАУ відбувся майстер-клас із виготовлення новорічних іграшок.

Подружжя майстрів Євгенія і Любові Куликів навчили студентів 11АГ, 11Б, 11М, 11БО, 11Ф груп розписувати дерев’яний дзвіночок у техніці Яворівського розпису та різати ложку для смачної куті.

Учениця народного майстра Аліна Аббасова продемонструвала присутнім, що народне мистецтво може підкоритися й сучасній молодій людині, якщо вона має терпіння та бажання заглибитись у скарбницю творчості свого народу. Аліна прикрашала дзвіночок геометричним орнаментом, натомість її сестра-першокурсниця Марина іграшки розмальовувала.

Також під час заходу студенти разом із бібліотекарем Тетяною Хандій створювали витинанки з паперу.

Виготовлені іграшки прикрасять бібліотеку.