Джерела знань від німецьких партнерів

У рамках німецько-українського проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» бібліотека інституту поповнилася новими підручниками.

Відтепер майбутні агрономи, механіки, електрики та комп’ютерники черпатимуть знання з сучасних навчальних посібників. Серед них – «Основи електротехніки та електропостачання», «Енергозбереження», «Основи охорони праці», «Креслення та комп’ютерна графіка», «Ґрунтознавство», «Квітникарство закритого ґрунту», «Польові дослідження та картування ґрунтів», «Матеріалознавство і слюсарна справа», «Самохідні бурякозбиральні комбайни», «Деталі машин», «Трактори», «Навчальні польові практики» та інші.

Завжди приємно приймати такі подарунки, – говорить завідувач бібліотеки Ольга Зуєва. – Підготовка спеціаліста для сучасного агропромислового комплексу неможлива без якісної фахової літератури, і ці підручники – справжній ковток свіжого повітря для наших студентів.