Розширюємо іноземні горизонти

Студенти Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ взяли участь у IX Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч».

12 грудня студенти 1-2 курсів, які вирішили випробувати власні сили в іноземній мові, виконували завдання трьох рівнів складності. Конверт із завданнями відкрили безпосередньо перед початком конкурсу в присутності учасників. Працювали над відповідями одну годину, не користуючись жодними зовнішніми джерелами інформації.

Такі конкурси допомагають студентам поглибити знання з англійської мови, з’ясувати рівень володіння нею та, зрештою, отримати своєрідну точку відліку для подальшого самовдосконалення,
– говорить викладач іноземної мови Ганна Рябцева.

Наскільки успішною виявилась участь у конкурсі, стане зрозумілим 10 січня 2019 року, коли результати з’являться на офіційному сайті організаторів.