Побігали за правами

Психолог інституту Ірина Марченко разом із Центром молодіжної політики провели правовий квест «Я знаю свої права».

Захід відбувавсь у рамках проведення щорічної акції «16 днів проти насильства» до Міжнародного дня прав людини.

На початку студенти 21Бух та 21Ф груп поділилися на команди: «Ричулі», «Страуси» та «Фібухи» й отримали маршрутні листи. На кожній із 4 станцій учасники виконували різноманітні завдання, що стосувалися прав людини.

У «Медпункті» команди розгадували кросворд «Захист здоров'я в Україні», на території «Smart-cafe» розглядали порушення прав дитини на належне харчування. На станції «Лист другу» розглядали листи-розповіді дітей з інших країн і шукали відповідні статті, де прописані порушення «Конвенції ООН про права дитини». На останній станції, де інструктори називали права й обов’язки, учасники повинні були їх розпізнати.

За результатами квесту перемогу здобула команда «Страуси».

Після завершення заходу учасники прийшли до висновку, що знати та відстоювати свої права важливо, але ні в якому разі не можна порушувати права інших людей.