Шахові баталії

У ГАТІ СНАУ пройшли змагання з шахів у рамках спартакіади серед першокурсників.

За шахівницями зібралися студенти, в яких добре і з логікою, і зі стратегією. Тому вболівальникам було вдосталь яскравих партій і несподіваних ігрових комбінацій.

У підсумку перемогу серед дівчат виборола Марія Панченко (11БО), «срібло» турніру опинилось у руках Юліани Голуб (11М), «бронзу» забрала її одногрупниця Юлія Попова.

У хлопців усі призові місця вибороли студенти 11ПЕ групи. На першій сходинці п’єдесталу пошани опинився Іван Халін, друге місце посів Віталій Безбородько, третє - Андрій Демиденко.

Грамоти та солодкі подарунки від центру молодіжної політики хлопцям вручила чемпіонка України з шахів Анастасія Кельбас, а дівчатам – керівник фізичного виховання Іван Поцелуєв.

На черзі міські змагання з шахів, на яких ГАТІ СНАУ представлятиме Марія Панченко.